facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator
B1-royal park

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Mielno Wynajem Pokoi AZALIA

  Wynajem Pokoi AZALIA

  +48 601 748 072

  Zapraszamy do korzystania z naszych pokoi noclegowych 2, 3 i 4 osobowych. Każdy pokój jest z wł‚asną ł‚azienką (prysznic, umywalka, wc), wyposażony w TV (TVP1,2,3, TV4, POLSAT, TVN), szafę™, stolik, krzesła, szafkę™ i lampkę™ oraz parawan plażowy. Jest również dostę™p do wspólnego aneksu z lodówką…, mikrofalówką…, czajnikami, zlewem i naczyniami (brak kuchenki do gotowania). Odległ‚ość‡ do morza 700m (10 min na piechotę™ przez centrum Mielna), do sklepu spożywczego i baru serwują…cego ś›niadania i obiady 80 m.

  • www
  • Azaliowa 32, Mielno 76-032
   Tel. kom.: +48 668 828 358
   Do morza: 700m   Ceny od: 45,00zł
  • Zadaj pytanie

  Galeria zdjęć


  Oferta

  Pokoje noclegowe 2, 3 i 4 osoboww. Każdy pokój jest z własną ‚łazienką… (prysznic, umywalka, wc), wyposażony w TV (TVP1, 2, 3, TV4, POLSAT, TVN), szafę™, stolik, krzesła, szafkę™ i lampkę™ oraz parawan plażowy.
  Jest również dostęp™p do wspólnego aneksu z lodówką…, mikrofalówką…, czajnikami, zlewem i naczyniami (brak kuchenki do gotowania).
  Parking na ogrodzonym terenie bezpłatny.
  Ogródek do dyspozycji gości - miejsce do grillowania, placyk zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka).


  Lokalizacja